Burtai gali atvest iki išprotėjimoMeilės burtai susigrąžinti mylimąjį

Jei norite susigrąžinti prarastą merginą ar vaikiną šis burtas jums kaip tik. Penktadienį prieš patekant ar nusileidžiant saulei reikia susirasti šluotą. Šluota turi būti supinta iš vytelių. Ją įdėkite į tuščią dubenį ar puodą. Pildami vandenį ant šluotos sakykite “Nuo šios šluotos nubėga vanduo taip pat kaip nuo mano mylimojo nubėga nemeilė man”. Kartodami šiuos žodžius galvokite apie savo mylimąjį. Tikėkite, kad šie burtai tikrai veikia ir jūsų mylimasis sugrįš.

Tokį ritualą reikia atlikti tris dienas iš eilės. Geriausia tai daryti tuo pačiu metu kurio atlikote pirmąjį. Trečią dieną po atlikto ritualo paimkite dubenį į kurį pylėte vandenį. Su tuo vandeniu nusiprauskite veidą. Prausdamiesi galvokite apie savo mylimąjį ir sakykite “Mes ir vėl būsime kartu. Tavo širdyje nebeliko vietos kitai (ar kitam)”.

Burtai prišaukiantys greitus pinigus

Jei jums prireikė pinigų nusipirkti naujam pirkiniui šie burtai jums pasitarnaus. Šis magijos ritualas padės pritraukti greitus pinigus.

Jums prireiks: žalio siūlo su adata, mėlyno popieriaus, mėlyno rašiklio, keturių geltonų žvakių, žalios spalvos fetro ( plonas tankus veltinys), dešimt mėtos lapelių (nesmulkintų), keturių skirtingos vertės monetų.

Iš fetro padarykite krepšelį ir sudėkite mėtos lapelius. Ant mėlynos spalvos popieriaus užrašykite sumą kurią norite gauti. Gerai būtų, kad ta suma nebūtų labai didelė. Geriausia rašyti iki 200 litų. Krepšelį su mėtomis, popieriaus lapą su suma, žvakes, bei monetas pasidėkite ant stalo. Įsivaizduokite, kad ant stalo yra  kvadratinė plokštuma. Tos plokštumos kampuose padėkite po žvakę ir monetą. Viduryje padėkite popieriaus lapą su jūsų parašyta suma ir ant jo pastatykite krepšelį su mėtomis.

Uždekite žvakes ir sukalbėkite šitą burtažodį: “Pinigų valdove, meldžiu tavęs papildyti mano piniginę. Pažadu ateityje atidirbsiu už kiekvieną gautą monetą. Pažadu, kad tam paaukosiu visas savo pastangas. Prašau tavęs tegu šie pinigai pasiekia mane kuo greičiau”. Burtažodį pasakykite tris kartus.

Tada atsistokite ir apeikite aplink stalą. Eikite pagal laikrodžio rodyklę. paskui atsisėskite ir sutelkite dėmesį į krepšelį. Galvokite apie pinigus. galvokite iš kur jie gali ateiti. Galbūt laimėsite loterijoje, galbūt rasite gatvėje, o gal kas grąžins skolą.

Atsistokite, užpuskite žvakes. Burtų ritualas baigtas. Dabar telieka laukti kada jus pasieks jūsų prašyti pinigai.


Burtai kortomis sužinoti ateitį

Šiems burtams jums reikės 36  kortų kaladės. Išimkite 2, 3, 4, 5. Paimkite kortų kaladę ir gerai ją išmaišykite. Tada mintyse sugalvokite klausimą  kaip pavyzdžiui: “Kas manęs laukia rytoj?”, “Ar aš išlaikysiu vairavimo egzaminą?”, “Ar sutiksiu sau skirtąjį žmogų?”. Galvokite apie tą klausimą. Įsivaizduokite jį. Burtų sėkmė priklauso nuo to ar jūs pats tikite jog tas noras ar klausimas gali išsipildyti.

Sekantis būrimosi žingsnis tai perkelti kortų kaladę į save su kaire ranka. Perkėlus atidėkite tiek kortų iš viršaus kiek raidžių sudaro jūsų vardas. Kortų reikšmės atspindės kas jūsų laukia. Patariama burtis nedažniau kaip vieną kartą per dieną.

Kortų reikšmės:

Širdys:   Tūzas- Meilės žinutė. Karalius- Mylimasis. Dama- Gera draugė. Valetas- Malonus svečias. 10- Kažkas naujo nutiks širdies reikaluose. 9- Laukia romantiškas pokalbis. 8- Malonumai. 7- Linksmybės. 6- pasimatymas.

Būgnai:  Tūzas- Laiškas. Karalius- Nelaiminga meilė. Dama- Išdavystė. Valetas- Sulauksite draugo pagalbos. 10- Dovana. 9- Trukdžiai. 8- Neapykanta. 7- Išdavystė. 6- Maloni kelionė.

Vynai:   Tūzas- liūdna žinutė.  Karalius- Priešas. Dama- Bloga moteris. Valetas- Meluojantis draugas. 10- Liga. 9- Prarasite draugą. 8- Liūdesys. 7- Barniai. 6- Nelaiminga kelionė.

Kryžiai:  Tūzas- Melagingi gandai, apkalbos. Karalius- Ištikimas draugas. Dama- Ištikima draugė.  Valetas- Nemalonumai, nelauktos permainos. 10- Apgaulingos viltys. 9- Pinigai. 8- Prarasite draugą. 7- Liūdesys, ašaros. 6- Nelaiminga kelionė.


Burtai sužinoti ar jis (ji) tave myli

Šie burtai skirti sužinoti ar tave myli vaikinas (mergina) ar ne. Visko ko tau reiks tai balto popieriaus, žvakės, bei pieštuko.

Pasidėk popieriaus lapą ant stalo. Uždek žvakę ir pastatyk ją šalia. Dabar galvok apie savo mylimąjį. Įsivaizduok kaip jis atrodo. Prisimink jo balsą, jo eiseną, kvapą. Galvok apie jį. Jei turi mylimojo nuotrauką, pasidėk ją šalia. Taip bus daug lengviau jį įsivaizduoti.

Dabar užsimerk arba užsirišk akis skara. Tu turi nieko nematyti. Paimk pieštuką ir 50 kartų užrašyk savo mylimojo vardą ant popieriaus. Stenkis išnaudoti visą lapą. Atsimerk. Burtai baigti. Telieka išsiaiškinti rezultatus.

Pažvelk į popieriaus lapą. Jei raštas yra dailus, jei vardai nesusikerta reiškiasi, kad jis (arba ji) tau jaučia stiprius jausmus. Kuo mažiau matai jo vardų susikirtusių tarpusavyje tuo tie jausmai yra stipresni.


Burtai kortomis: TAIP ar NE

Jei iškilo dvejonės vienu ar kitu klausimu šie burtai jums padės. Jums  reikės paprastos kortų kaladės. Paėmus visą kortų kaladę  gerai išmaišykite. Sugalvokite klausimą ir traukite po vieną kortą nuo viršaus. Jei ištraukėte raudoną kortą – atsakymas teigiamas, jei juodą – neigiamas.

Klausimus užduokite tik tokius kurie  gali atsakyti  taip ar ne. Kvailų klausimu kaip ‘ar mano vardas Povilas’ geriau neklausti nes tada kortos pradės meluoti taip pat kaip ir jūs. Garsiai klausimo nereik sakyti galima ir mintyse, bet svarbiausia, kad jūs laikytumėte kortas rankose galvodami klausimą.

Jei jums iškrenta tūzas nesvarbu ar raudonas, ar juodas tai reškia laibai garantuotą taip arba ne (Priklauso nuo spalvos). Šitie burtai tikrai veikia, vieną kartą aš su draugais būrėmės ir mums atsake į daugybe klausimų kurie po to išsipildė, net ir šiurpoka kartais pasidarydavo.

Įspėjimas: Nesiburkite su kortomis kuriomis esate žaidę, kortos turi būti tokios su kuriom nesi žaidęs. Burkitės tik max 3 kartus per diena jei norit kad kortos jums atsakytų teisingai.


Burtai: Norų išsipildymas

Šie burtai padės išsipildyti jūsų norams. Jums reikės: žvakės, degtukų (nenaudokite žiebtuvėlio) ir žvakidės. Susirinkus visus reikiamus komponentus būrimui jums reikės perkelti visatos energiją į žvakę ir perduoti jei savo norą. Negalvokite blogų norų norėdami kam nors pakenkti. Tai baltoji magija tad nieko nesigaus, o blogiausiu atveju blogis gali grįžti atgal.

Paimkite žvakę. laikykite ją toje rankoje su kuria rašote. Kitą ranką ištieskite į viršų (delnu į dangų). Stenkitės kvėpuoti ramiai. Galvokite apie savo norą, tikslą. Pvz norite kad tėvai padovanotų augintinį, norite išlaikyti egzaminą ir panašiai. Įsivaizduokite kaip iš dangaus plūsta energija į jūsų delną, tuomet ji teka ranka žemyn ir užpildo visą jūsų kūną. Galvokite kaip ta energija maišosi su jūsų noru.

Mintimis perkelkite tą energiją esančią kartu su jūsų noru į žvakę. Galvokite kaip ji palieka jūs ir persikelia. Įstatykite žvakę į žvakidę. Paimkite degtukus ir uždekite ją. Degtuką užgesinkite rankos judesiu. Jokiu būdu nebandykite užpūsti. Taip burtai gali nepavykti nes nupūsite energiją kurią sukaupėte žvakėje. Pasėdėk šalia žvakės. Žiūrėk į ją. Pajausk kaip jos energija kyla į viršų paskleisdama tavo norą. Praleidęs keletą minučių gali palikti ją degti vieną. Burtai baigti. Nelieka laukti kol tavo noras išsipildys.

Dažniausiai buriant, nesvarbu kokiais burtais: ar kortomis ar runomis, yra naudojamos žvakės. Atkreipdami dėmesį į žvakę būrimo metu galite sužinoti ką jums ji sako.

Reikšmės

Jei žvakė dega lygiai, aiškiai, skaisčiai, tai reiškia, kad burtai pildosi. Tavo noras greičiausiai išsipildys ir gana lengvai.

Jei žvakė dega nelygiai, tai prigesta tai vėl įsižiebia ir tai kartojasi ne vieną kartą vadinasi, kad viduje galbūt nesi tikras jog nori, kad tas noras išsipildytų. Arba nesi visiškai tikras, kad burtai veikia ir gali tau padėti.

Jei degdama žvakė smarkiai teka atkreipk dėmesį į nutekėjusį vašką. Galbūt įžiūrėsi kokį nors ženklą.

Jei žvakė teka tik vienoje pusėje tai gali reikšti, jog kas nors nenori, kad tavo noras išsipildytu ir tam priešinasi. Pakartojus tą patį burtą kelis kartus problema turėtų susitvarkyti.

jei žvakė degdama labai smarkiai rūksta, skleidžia daug dūmų, bet sudega visa ir gana gražiai, tai taip pat gali reikšti jog kažkas trukdo tavo noro išsipildymui. Gali prireikti daug kantrybės ir pastangų jei norėsi, kad noras išsipildytų.

Jei žvakė užgesta nespėjusi sudegti tai blogas ženklas. Vadinasi kažkas labai stipriai priešinasi tavo valiai. Bus daug sunkumų norint, kad burtai pavyktų. Teks pradėti viską nuo pradžių ar imtis kitokių priemonių noro įgyvendinimui.

Jei žvakė dega gana greitai, vadinasi noras turėtų išsipildyti gana lengvai ir greit. Tačiau spartus degimas rodo, kad rezultatai kokių tikėjaisi gali nuvilti ir burtai kuriuos atlikai nedavė tinkamo rezultato.